Początki

Przygodę z komputerami zaczęliśmy od najmłodszych lat, gdzie na topie była Amiga 500CDTV, po pewnym czasie nastąpiła era komputerów PC z procesorami 3×86 i w tym momencie narodziła się pasja związana z szeroko pojętą informatykę, instalacja DOS, następnie pierwszych systemów operacyjnych z serii Windows 3.11.

Rynek sprzętu oraz software rozwijał się coraz prężniej wraz z naszą wiedzą na temat sprzętu oraz oprogramowania użytkowego. Od ponad 10 lat nasze życie zawodowe związane jest z pracą w różnych działach IT.

test2
test3

Obecnie

Po kilku latach rozwoju nasza firma podjęła współpracę z podmiotami różnych branż w tym min. w koncernie kosmetycznym, zakładach produkcyjno-handlowych, branży hotelarskiej, podmiotach sektora medycznego, firmach usługowych oraz organizacjach pozarządowych.

Zapewniamy jako jedni z niewielu na rynku Warmińsko-Mazurskim bardzo szybkie czasy reakcji na zgłoszenia awarii naszych klientów, obsługę całodobową placówek które tego wymagają, a także gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług.
To dlatego – również dzięki zaufaniu wielu firm z regionu – wyróżniamy się i możemy wciąż rozwijać na naszym rynku.