Dla kogo jest audyt?

Audyt jest skierowany dla firm które mają wątpliwości co do istniejących rozwiązań informatycznych, sieciowych lub zabezpieczeń komputerowych w Państwa firmie lub jeśli chcą Państwo udoskonalić infrastrukturę komputerową.

Audyt przeprowadzamy również jeśli jest potrzeba potwierdzenia budowy infrastruktury przez niezależnych ekspertów.

Audyt informatyczny w firmie pomaga znaleźć słabe punkty w istniejącej infrastrukturze sieci, organizacji i wydajności komputerów, zabezpieczenia danych i legalności oprogramowania.

Nasza oferta

Przeprowadzany przez nas audyt trwa od jednego do kilku dni w zależności od wielkości infrastruktury komputerowej. Dzięki prawidłowej diagnozie dowiadujemy się co jest potrzebne aby usprawnić i przyspieszyć organizację pracy. Przy okazji audytu zwykle zostaje utworzona inwentaryzacja i ocena działania  stanowisk komputerowych.

Audyt kończy się dostarczeniem raportu w wersji papierowej w której zawarta będzie ocena infrastruktury komputerowej w Państwa firmie wraz z propozycją wdrożenia nowych rozwiązań i zmian które realnie wpłyną na optymalizację czasu pracy i podwyższenie bezpieczeństwa danych.

audyt i dokumentacja it

Skontaktuj się z nami!

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą lub inną usługą zapraszamy do kontaktu poprzez formularz obok.

Szanujemy Twój czas dlatego postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.