Serwis

Serwis WS Computer powstał z myślą o kliencie, i dla jego wygody oferujemy szeroką ofertę serwisową. Wiemy, że dla Ciebie liczy się szybkość naprawy i przejrzysta cena, dlatego nasz serwis oferuje Ci darmową diagnozę, jasno określony czas i wycenę naprawy. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, dzięki wykwalifikowanej kadrze zapewnimy Ci szybką i niezawodną naprawę na którą udzielamy gwarancji aż do 365 dni.

Darmowa Diagnoza

Żadnych ukrytych kosztów - darmowa diagnoza Twojego komputera. Dla Ciebie.

Bezpłatny dojazd

Dojeżdżamy za darmo na terenie Olsztyna. Odbierzemy lub naprawimy na miejscu ! Zadzwoń 505 404 803

Gwarancja jakości

Udzielamy gwarancji na wykonane naprawy - w zależności od rodzaju aż do 365 dni !Oferta

Podczas naprawy proponujemy części oryginalne lub tańsze zamienniki w atrakcyjnej cenie. Poniższe ceny dotyczą robocizny i nie zawierają ceny części które w zależności od modelu różnią się ceną.

ODWIRUSOWYWANIE

Usuwanie wirusów, maleware, robaków i wszelkich niepożądanych w naszym komputerze programów. Zabezpieczymy go na przyszłość.

50 zł

WYMIANA MATRYCY

Najczęstsza usterka - upadek laptopa i malowniczy wzorek na czarnym tle? Wymień ekran na nowy, znajdziemy ekran w dobrej cenie!

50 zł

REINSTALACJA SYSTEMU

Wolno działający komputer, błąd, nie uruchamia się system? Czas na format komputera! Wszystkie dane zostaną zachowane :)

85 zł

CZYSZCZENIE

Komputer przegrzewa się, z wentylatora nie wydostaje się nic poza hałasem? Zadbaj o swój komputer. Rozbierzemy komputer i wyczyścimy wszystkie układy.

40 zł

ODZYSKANIE DANYCH

Komputer nie uruchamia się, straciłeś dostęp do danych niezbędnych do pracy, dysk odmówił posłuszeństwa? Postaramy się odzyskać Twoje dane!

od 60 zł

WYMIANA PAMIĘCI / DYSKU

Chcesz przyspieszyć komputer? Nieważne czy zdecydujesz się na wymianę dysku na szybszy SSD, dołożenie pamięci RAM czy obu rzeczy naraz.

40 zł

WYMIANA GNIAZDA ZASILANIA

Oderwane, odklejone czy wyrwane - skutecznie uniemożliwi korzystanie z laptopa. Wymienimy je szybko, tak abyś nie miał z nim problemów w przyszłości.

80 zł

KONSERWACJA UKŁADU CHŁODZENIA

Oprócz standardowego czyszczenia warto co jakiś czas wymienić pasty i termopady, aby nasz laptop zaznał ochłodu i mógł zacząć sowbodnie oddychać.

od 60 zł

INNE NAPRAWY / DORADZTWO

Laptopy, pecety i inne urządzenia nie mają przed nami tajemnic. Nietypowa usterka, problem z komputerem? Napisz do nas, z chęcią pomożemy.

ZLEĆ NAPRAWĘ

Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

odswiez_strone
Pracujemy:
Pn   9:00-17:00
Wt   9:00-17:00
Śr   9:00-17:00
Cz   9:00-17:00
Pt   9:00-17:00
Sb   9:00-14:00